RG2012P-8250-W-T5
MFR.Part #
RG2012P-8250-W-T5
JLCPCB Part #
C4196154
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS