RG1005V-331-P-T1
MFR.Part #
RG1005V-331-P-T1
JLCPCB Part #
C3955298
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS