PRG3216P-4530-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-4530-D-T5
JLCPCB Part #
C4106008
Description
-55℃~+155℃ 1W 453Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS