RG2012P-8063-B-T5
MFR.Part #
RG2012P-8063-B-T5
JLCPCB Part #
C3926399
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS