RG1005P-5362-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005P-5362-W-T5
JLCPCB Part #
C4029427
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 53.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS