RGT2012P-2104-B-T5
MFR.Part #
RGT2012P-2104-B-T5
JLCPCB Part #
C4101390
Description
-55℃~+175℃ 100mW 2.1MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS