RR0816P-561-D
MFR.Part #
RR0816P-561-D
JLCPCB Part #
C4209800
Description
-55℃~+125℃ 560Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS