RG3216V-1781-D-T5
MFR.Part #
RG3216V-1781-D-T5
JLCPCB Part #
C4175264
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS