RG1005N-8061-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-8061-W-T1
JLCPCB Part #
C3965231
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS