HRG3216P-8451-D-T5
MFR.Part #
HRG3216P-8451-D-T5
JLCPCB Part #
C1720138
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS