RG1608P-47R5-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-47R5-B-T5
JLCPCB Part #
C2134556
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS