RG1608N-7322-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-7322-W-T1
JLCPCB Part #
C1721004
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS