RG1005N-7872-W-T5
MFR.Part #
RG1005N-7872-W-T5
JLCPCB Part #
C4208095
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS