RG3216P-1741-D-T5
MFR.Part #
RG3216P-1741-D-T5
JLCPCB Part #
C2125933
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS