RG3216N-4303-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216N-4303-D-T5
JLCPCB Part #
C1701233
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 430kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS