RK73G1ETTP2212F
MFR.Part #
RK73G1ETTP2212F
JLCPCB Part #
C2582129
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS