RG1608P-1272-W-T5
MFR.Part #
RG1608P-1272-W-T5
JLCPCB Part #
C3957038
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS