HRG3216P-1003-B-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1003-B-T1
JLCPCB Part #
C2091590
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W 200V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS