ERJ-8BQJ1R8V
MFR.Part #
ERJ-8BQJ1R8V
JLCPCB Part #
C2091635
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS