RUA221M1CBK-1020S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RUA221M1CBK-1020S
JLCPCB Part #
C5112721
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-40℃~+130℃ 10mm 16V 220uF 22mm 3000hrs@130℃ 458mA@120Hz 5mm ±20% Plugin,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS