VUJ471M1CTR-1313S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
VUJ471M1CTR-1313S
JLCPCB Part #
C3829436
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 12.5mm 14mm 16V 470uF 750mA@100kHz ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS