VE-331M1HTR-1313S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
VE-331M1HTR-1313S
JLCPCB Part #
C3829626
Package
SMD,D12.5xL14mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 14mm 2000hrs@85℃ 330uF 50V 600mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS