CMPPAC310V224K22.5S7
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
CMPPAC310V224K22.5S7
JLCPCB Part #
C3298805
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 310V X2 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS