VE-221M1VTR-1010S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
VE-221M1VTR-1010S
JLCPCB Part #
C3829848
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 35V 370mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS