CMPPAC310V474K15S6
MFR.Part #
CMPPAC310V474K15S6
JLCPCB Part #
C3295639
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 310V 470nF X2 Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS