RJA102M1EBK-1020S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RJA102M1EBK-1020S
JLCPCB Part #
C5112855
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 25V 5mm 680mA@120Hz ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS