RUA471M1HBK-1620S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RUA471M1HBK-1620S
JLCPCB Part #
C5112732
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-40℃~+130℃ 16mm 22mm 3000hrs@130℃ 470uF 50V 689mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS