STW18NM60N
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STW18NM60N
JLCPCB Part #
C7325009
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110W 13A 1nF 260mΩ@10V 35nC@10V 3V@250uA 3pF 600V 60pF N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS