STPS4S200S
MFR.Part #
STPS4S200S
JLCPCB Part #
C672123
Package
SMC
Description
-40℃~+175℃ 130A 200V 4A 5uA@200V 870mV@4A Independent SMC Schottky Diodes ROHS