1.5KE24CA
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
1.5KE24CA
JLCPCB Part #
C3720623
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 24V 24V 42.8V 746A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS