STPS1170AF
MFR.Part #
STPS1170AF
JLCPCB Part #
C2970395
Package
DO-214AC
Description
1 Independent 1.5uA@170V 170V 1A 45A 890mV@2A DO-214AC Schottky Diodes ROHS