STD10PF06-1
MFR.Part #
STD10PF06-1
JLCPCB Part #
C3288538
Package
IPAK
Description
-65℃~+175℃ 1 P-Channel 10A 200mΩ@10V 21nC@10V 230pF 40W 4V 60V 75pF 850pF P-Channel IPAK MOSFETs ROHS