STPS30170CW
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STPS30170CW
JLCPCB Part #
C315150
Package
TO-247-3
Description
1 Pair Common Cathode 15A 170V 1V@30A 20uA@170V TO-247-3 Schottky Diodes ROHS