SMC30J10A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMC30J10A
JLCPCB Part #
C1847828
Package
SMC
Description
1.17kA@8/20us 10V 11.1V 200nA 21.7V 36kW@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS