SMBJ13A-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMBJ13A-TR
JLCPCB Part #
C133675
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.2V 1uA 27.2V 298A@8/20us 4kW@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS