SMC30J15A
MFR.Part #
SMC30J15A
JLCPCB Part #
C1854504
Description
-55℃~+175℃ 15V 17.6V 200nA 32.5V 3kW@10/1000us 993A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS