SMBJ70CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMBJ70CA-TR
JLCPCB Part #
C133652
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 146V 200nA 27A@8/20us 4kW@8/20us 70V 81.9V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS