SMB15F10A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMB15F10A
JLCPCB Part #
C3709582
Package
SMB-flat
Description
1.5kW 10V 11.1V 21.7V 461A@8/20us TVS SMB-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS