STTH15L06FP
MFR.Part #
STTH15L06FP
JLCPCB Part #
C10626
Package
TO-220AC
Description
1.55V@15A 130A 15A 15uA@600V 600V 60ns TO-220AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS