SMB6F188AY
MFR.Part #
SMB6F188AY
JLCPCB Part #
C3703558
Description
188V 200nA 209V 2A 328V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS