1.5KE200CA
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
1.5KE200CA
JLCPCB Part #
C132972
Package
DO-201
Description
1.5kW@10/1000us 171V 1uA 200V 353V 5.5A@8/20us 675pF Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS