SMB15F13A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMB15F13A
JLCPCB Part #
C3708546
Package
SMB-flat
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 13V 14.4V 200nA 27.2V 368A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS