SMAJ48CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMAJ48CA-TR
JLCPCB Part #
C132937
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 100V 2.3kW@8/20us 200nA 23A@8/20us 48V 53.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS