SMA6T24AY
MFR.Part #
SMA6T24AY
JLCPCB Part #
C1974171
Description
-55℃~+150℃ 18A@8/20us 1uA 22.8V 24V 42.8V 4kW@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS