SMA6F64AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMA6F64AY
JLCPCB Part #
C3701833
Package
SMA-flat
Description
134V 30A@8/20us 600W 64V 71.1V TVS SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS