SMA6F30AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMA6F30AY
JLCPCB Part #
C3708853
Package
SMA-flat
Description
-55℃~+175℃ 13A 200nA 30V 33.2V 48.4V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS