SMA4F13A
MFR.Part #
SMA4F13A
JLCPCB Part #
C3703621
Description
-55℃~+175℃ 13V 14.4V 18.6A 200nA 27.2V 400W IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS