SMA6T30AY
MFR.Part #
SMA6T30AY
JLCPCB Part #
C1982433
Description
-55℃~+150℃ 200nA 28.5V 30V 53.5V 600W@10/1000us 9.7A@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS