SMA4F26A
MFR.Part #
SMA4F26A
JLCPCB Part #
C6488963
Description
-55℃~+175℃ 200nA 26V 28.9V 43A@8/20us 53.5V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMAflAt ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS