SM15T39AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T39AY
JLCPCB Part #
C1975609
Package
SMC
Description
-40℃~+150℃ 10kW@8/20us 143A@8/20us 200nA 37.1V 39V 53.9V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS